Referanslarımız

Geçmişten Günümüze Referanslarımızdan Bazıları
Etiler Web Tasarım / Referanslarımız

Müşteri Yorumları

Etiler Web Tasarım olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetlerimiz sonucundaki memnuniyetini ve değerli yorumlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Delta English Academy

Etiler Web Tasarım ile yapmış olduğumuz çalışmada başıdan sonuna kadar tam anlamıyla kurumsal ve kaliteli bir hizmet aldık. Vermiş oldukları tüm sözleri harfiyen yerine getirdiler ve Oldukça memnun kaldık.

Proton Asansör

Hem kurumsal hem de müşteri ilişkileri anlamında oldukça iyi bir marka etiler web tasarım. Süreci oldukça iyi yönettiler. Hizmet anlamında birçok yenilik ile bizi şaşırttılar. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

İkizler Medikal

Sağlık Sektöründe bir firma olarak birçok marka ile çalıştık ancak memnun kalamamıştık ancak etiler web tasarım bizi bu konuda korkularımızı boşa çıkarttı. Process olayında çok başarılılar. Adım adım işlemleri gerçekleştiriyorlar.

Tidu Güzellik Salonu

Tadınık vasısatsı ile tanıştık ancak çok memnun kaldım. İşlerine gösterdikleri özen ciddi anlamda dikkat çekici, muntazam temiz işclik diyebilirim. Kurumsal anlamda oldukça güvenilir.

Turkcell

Turkcell’in Marmara Bölgesi’ndeki Kampanya süreçleri, tarifeler, insertler, Turkcell Süreli Yayınlar Reklam kapakları afiş, kurumsal dijital görselleri gibi birçok çalışmada birlikte çalıştık. Güven verici bir kurum.

Aytel

Aytel bünyesinde oluşturmuş olduğumuz birçok kampanyayı kendileriyle beraber yürüttük. İşine çok titiz ve planlama açısından oldukça başarılı bir kurum.