Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım ve Seo Hizmetleri
Etiler Web Tasarım / Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım ?

Neden Etiler Web Tasarım ?

etiler web tasarım

Profesyonel Web tasarım

Günümüz şartlarında gelişen teknoloji ve kurumsallaşan koşullar çerçevesinde firmaların yani markaların kendilerini geliştirme ve yenileme zorunluluğu ortaya çıkmıştır.

Artık markalar geçmiş kuşaklardaki gibi sıradan görseller ve tanıtım şekilleri yerine çağın zorunluluğu haline gelen web sitesi ve internet yoluyla marka ve ürünlerini tanıtıp ön plana çıkarmaktadırlar. Değişen bu piyasa koşulları çerçevesinde web tasarımının önemi giderek artmaktadır. Unutulmamalıdır ki günümüzde artık insanlar evdeyken ve ya işteyken hatta yolda bile akıllı telefonlar vasıtasıyla internete girerek ilgi alanları dahilindeki alışveriş veya ilgili markaları netten aratıp sonuca ulaşmaya çalışmaktadırlar. Bu durum da kurumsallaşma zorunluluğu duyan tüm markalar web sitesi yaptırmaktadırlar.

Web Tasarımda Farkınız Olmalı

Web tasarımda önemli değerler vardır. Bunların başında kullanıcı odaklı olması gelmektedir. Çünkü bir marka ya da ürün kullanıcı için önem arz ediyor ve bunun sunumu istenilen düzeyde ise o web sitesinden alışveriş yapabiliriz ya da markamızın lansmanı çok daha kaliteli ve güzel olur. Aksi taktirde kaş yaparken göz çıkarabiliriz. Etiler Profesyonel Web Tasarım olarak sizlere web tasarım alanında spesifik sunumlar gerçekleştirmekteyiz. Uzman kadromuzla müşteri ilişkilerini öne alan sonuç odaklı felsefemiz ile siz değerli müşterilerimizi başarıya ulaştıracak siteler yapmaktayız. Bu siteleri tanımlamak gerekirse; wordpress altyapısında ve html css, php gibi yazılımlar ile de sitelerimizi hazırlamaktayız. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda arzu ettiğiniz şekilde tasarımları gerçekleştirmekteyiz.

İster Hazır Şablon İster Size Özel Tasarımlar

Etiler web tasarım ister hazır şablon üzerinden wordpress vb sistemler olsun ister psd çizimlerde html olsun veya size özel panel seçeneklerimizle php olarak sitelerinizi hazırlıyoruz.

Etiler profesyonel web tasarım tüm müşterilere özel olarak 3 tip paket çeşiti sunmaktadır. Bunların başında ekonomik paket gelmektedir.

Ekonomik paket de 1 yıllık hosting ve domain ücretsiz artı hazır şablonlardan oluşturulmuş web tasarımlarını sizlere sunmaktayız.

Standart Paket: 1 yıllık hosting  ve domain ücretsiz wordpress alt yapılı bir sistem sunmaktayız.

Gold Paket: 2 yıllık hosting ve domain ücretsiz artı size özel çizimlerden oluşan yönetim panelli web siteleri sunmaktayız.

Tüm web sitelerimiz Google seo alt yapısını uyumlu olup mobil yani responsive tasarımlardır. Müşterilerinizin sizlere çok daha kolay ulaşabileceği ve ürününüzün ön plana çıkabileceği profesyonel tasarımları sunuyoruz.  Eğer sizde markanıza değer veriyor en kaliteli koşullar altından bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız. Etiler profesyonel web tasarım sizin için en doğru adres.

Web Tasarımında Bilmeniz Gerekenler

Her şeyde olduğu web tasarımında da kalite en önemli unsurların başında gelmektedir. Çünkü insanlar güzel olmayan gözlerine hoş gelemeyen bir sitede çok fazla kalmazlar bu durumda sizlerin işine yaramaz ve tüm emekleriniz maddi ve manevi olarak boşa gider. Ayrıca sadece göz güzelliği dışında sitenizin yazılımsal alt yapısı da çok büyük önem arz eder. Yazılım özgün olmalıdır. Malesef şuan web sektöründe bu durum tam anlamıyla ortadan kalkmış durumdadır başkalarının yazılımları x firmalarca kendilerine aitmiş gibi kullanılmaktadır. Böylece daha sonra büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse daha ucuz olsun diye x firmasına yaptırdığınız bir site aslında başka bir yazılımcının lisanslı yazılımı olabilir tab siz bu durumu bilmiyorsunuz ucuz diye yaptırdınız ancak dahasonra siteniz hacklenebilir veya lisanssız uygulama diye kapatılabilir ki bu durumda tazminat ödemek zorudna kalabilirsiniz.

Özetle ucuz derken birde başınıza bir çok sorun açılabilir. Bu nedenle siz özgün tasarım ve yazılımlar tercih edilmelidir. Profesyonel web tasarım olarak tüm yapmış olduğumuz web sitelerinin yazılımları firmamıza aittir. Böyle bir sıkıntılı durumla karşılaşmanız mümkün değil.  Bunun dışında önemli bir profesyonel web tasarım markası olarak sitenizin güvenliği vermiş olduğunuz ücret içinde sağlanır extra bir ek ücret ödemenize gerek kalmaz. Aynı şekilde sitenizin haftalık ve aylık yedek dosyaları alınır. Herhangi bir olumsuz durumda bu yedekler tekrar devreye sokulabilir. Siteniz güven içinde kaliteli bir hosting içerisinde barındırılır. X firmalarda olduğu gibi tüm siteler iç içe geçmez. Profesyonel web tasarım hizmeti alarak em müşterinize markanızı çok daha kaliteli şekilde sunum yapabilirsiniz hem de bilgileriniz güvende olur. Yukarda saymış olduğumuz tüm maddler ışığında sizlere tanınmamış firmalar veya kişiler yerine bu işi kurumsal olarak yapan marka edinmiş kişi yada kurumlarla yapmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Web Tasarımında Olmazsa olmazlar !

Web Sitenizin kesinlikle google alt yapısına uygun şekilde inşaa edilmesi gerekmektedir. Link yapılarından iç kodlamasına kadar bunlar sizin daha sonra seo yaptırmanız durumun karşınıza çıkacak en önemli maddelerdir. Eksik yada yanlış kodlanan bir site size yarar değil zarar getirecektir. Web sitenizi sosyal medyada desteklemelisiniz. Bundan kastımız Facebook, instagram, twitter linkein, gplus vb ağlarda sitenizin sayfaları oluşturulmalı ve sürekli güncel özgün paylaşımlar yapılmalıdır. Kesinlikle organik kişiler olmalıdır. Takipçi satın alma beğeni alma gibi yöntemlere başvurulmamalıdır. Bunlar google tarafından anlaşılış sayfalarınız kapanmasına ve sitenizin gerilemesine sebep verecek eylemlerdir. Son olarak siteniz çeşitli bloglar ile hem site içinde hemde site dışında wordpress ve blogger gibi ağlarda sayfalar açılarak güncel şekilde desteklenmelidir. çünkü blog ağlarında da büyük bir kitle sizleri beklemektedir. Verim profesyonel bir çalışma web sitesi artı seo hizmeti artı sosyal ağlar ve son olarak blog sistemi ile mümkündür. Evet yazımızdaki bu bilgileri belki daha önce duymadınız ya da size söylenmedi ancak gerçek ve profesyonel web tasarım hizmetlerinde olması gereken bunlardır. Eğer sizde markanızı seviyorsanız daha iyisini istiyorsanız profesyonel web hizmetleri için etiler web tasarımı arayınız. Kalite Bir Ayrıcalıktır.

Özet
Web Tasarım
Oylama
5 based on 2 votes
Web Tasarım Hizmetleri
Web Tasarım
Marka
Etiler Web Tasarım,Etiler,İstanbul - Telephone No.0554 791 65 45
Web Tasarım
Profesyonel Web Tasarım
Açıklama
Etiler web tasarım ister hazır şablon üzerinden wordpress vb sistemler olsun ister psd çizimlerde html olsun veya size özel panel seçeneklerimizle php olarak sitelerinizi hazırlıyoruz.