Hakkımızda

Markanızı daha kurumsal kılmak ve hedeflerinize profesyonel şekilde varabilmek için bizimle çalışmaya ne dersiniz ?

Biz Kimiz ?

Etiler Web Tasarım sizlere hayallerinizi hayatınızda tasarlama imkanı sunuyor.Profesyonel Web tasarım, web programlama, grafik tasarım, video prodüksyon, marka bilinirliği, ürün lansmanı, sosyal medya hizmetleri gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız.

Detay
etiler web tasarım
etiler seo
İş Tanımı ve Planlama

Sizlerin sunmuş olduğu isteğin tam olarak belirlenmesi ve bu işe dair en doğru planlamanın yapılması işin tanımlanması süreci.

etiler grafik tasarım
Rakip analizi ve Rekabet

Tanımlaması yapılan işin en doğru şekilde sonuca varması adına rakip analizi ve rekabet koşullarının somut olarak tespit edilmesi.

etiler web dizayn
Tasarım ve Geliştirme

Projenin uygun pazar koşullarında en iyi rekabet stratejisi ile ortaya çıkacak veriler ışığında tasarım ve geliştime süreci ürünün ortaya çıkışı.

etiler sosyal medya
Zamanında Teslim

Gerçekleştirilen projenin size sunlan zaman içerisinde en uygun şartlarda profesyonel olarak teslim edilmesi ve onaylanması.

Biz Ne Yaparız ?

Etiler Web Tasarım, adından da anlaşıldığı üzere bir profesyonel web tasarım ve web programlama ajansıdır. Ancak bu sadece temel hizmetlerimizin başında gelmektedir.

Aynı zamanda grafik tasarım, sosyal medya hizmetleri ve sosyal medya danışmanlığı, Google adwords yönetimi, reklam ve pazarlama, marka imajı ve ürün lansmanı, video prodüksyon gibi hizmetleri de sizlere genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla en profesyonel şekilde sunmaktayız. Alanında uzman, proaktif çalış felsefesine sahip, müşteri ilişkilerine önem veren başarı odaklı yapımız ile sizlere hem kaliteli hem de kurumsal bir hizmet sunuyoruz. Eğer siz de markanıza değer veriyor hem pratik hem profesyonel çözümler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Etiler web tasarım ile hedeflerine bir adım daha yakınsınız.

sosyal medya danışmanı

Ekip Arkadaşlarımız

Kaliteli projeler kalifiye kadro ile başarıya ulaşır. Bu nedenle sizlere sunmuş olduğumuz hizmet de alanıdan uzman ekip arkadaşlarımızda çalışmaktayız. Profesyonel çözümler, bilgi ve tecrübe ışında markanızı bir farklı kılın. Siz buna değersiniz.

mkdf-team-image

Elmas Sözlü

Reklam Pazarlama

Reklam ve pazarlama alanında isteklerinizi yerine getirebilecek, sorunlarınıza çözüm üretebilecek alanında tecrübeli marka iletişim yönetimi stratejisti.

mkdf-team-image

İhsan Ar

Web Tasarımcı

Web tasarım ve programlama içerik yönetimi sistemleri veri okuma ve analiz hedef belirleme alanlarında uzman web designer. Kurumsal anlamda markanızı dijital çözüm ortağı ve başarı anahtarınız.

mkdf-team-image

Burak Yanık

Grafik Tasarım Uzmanı

Görsel tasarım ve marka lansman tanıtımları çözüm odaklı grafik bazlı çalışmalar çizim mimarisi, üzerine proje geliştirme ve tasarlama alanlarında markanızın değişmez partneri.

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR.

Markanızı farklı kılmak, farkındalığınızı hissettirmek, başarıya ulaşabilmek için doğru adrestesiniz.